חיפוש

שטיחים מיוחדים שלא כדאי לפספס

למי מאיתנו אין שטיח בבית? שטיחים הם חלק טריוויאלי מהריהוט ומהפריטים העיצוביים שיש בבית כבר הרבה מאוד זמן. בעוד שכולם מכירים את השטיחים הקלאסיים, כמו השטיחים הפרסיים והאפגניים, ישנם למעשה סוגי שטיחים רבים ומגוונים. הנה חלק מהשטיחים המיוחדים שניתן למצוא בשוק, שלא כדאי לכם לפספס.

 

שטיחי שאגי

שטיח שאגי הוא אחד השטיחים הפופולאריים ביותר שיש. למרות שהוא שטיח מוכר מאוד, הוא עדיין שטיח עם ייחודיות. מה שהופך שטיח שאגי לשטיח מיוחד הוא בעיקר המרקם שלו. שטיחי שאגי עשויים בצורה כזאת שהמרקם שלהם מאוד פרוותי ונעים למגע. העיצוב שלהם קליל וכיפי, ויכול להעניק טוויסט לעיצוב של החלל בו השטיח מוצב, או לחזק את הרעיון העיצובי דווקא.

למשל, משפחות רבות בוחרות לרכוש שטיחי שאגי לחדרי הילדים. השטיחים הללו מעניקים כאמור תחושה קלילה וכיפית, שמתכתבת בצורה טובה עם האווירה שרצויה בחדרי הילדים, כמו גם העיצוב הנהוג של חדרי הילדים.

כמו כן, הנעימות של שטיחי השאגי פופולארית מאוד אצל ילדים קטנים, שנוהגים לשחק על הריצפה באופן תדיר. מצד שני, ניתן למקם שטיחי שאגי בסלון גם. הם משתלבים בצורה טובה עם עיצוב מודרני ויכולים להעניק טוויסט עיצובי. תוכלו למצוא שטיחים כאלו אצל קרפטים שטיחים.

 

שטיחים אבסטרקטיים

גם השטיחים הללו הפכו לפופולאריים מאוד בשנים האחרונות, בין היתר בעקבות העובדה שמדובר בשטיחים מיוחדים. המילה אבסטרקטי, פירושה הוא מופשט או לא קונקרטי, וזה בדיוק מה שהשטיחים הללו משדרים.

ניתן למצוא את השטיחים הללו בצבעים שונים, לרוב צבעים כהים יותר. השטיח עצמו מעוצב בצורה שאינה מובנת כל כך, וכוללת גוונים רבים ומשחקי צבעים, שיוצרים שטיח שמתאים מאוד לעיצוב מודרני. שטיחים אבסטרקטיים הם שטיחים גדולים לרוב, שאפשר למקם אותם בסלון רחב שמעוצב בצורה מודרנית.

 

שטיחי ריבר

הדבר הכי מיוחד בשטיחי ריבר הוא העיצוב שלהם. השטיחים הללו, בניגוד לשטיחים האבסטרקטיים למשל, הם שטיחים שמעוצבים בצורה הרבה יותר פשוטה, שמעניקה ייחודיות. הצבעים היחידים בשטיח הם שחור ולבן, כאשר המראה שמתקבל הוא מעיין לולאות שמצטלבות אחת עם השנייה לאורך השטיח הגדול שמיועד לסלונים.

 

שטיחי ילדים מיוחדים

אם אתם לא מתלהבים משטיחי שאגי במיוחד לחדרי הילדים שלכם, זה לא אומר שאתם צריכים לקנות להם שטיח שגרתי לחדר. קיימים שטיחי ילדים רבים כיום שמנסים להיות בולטים באמצעות העיצוב שלהם. ניתן למצוא שטיחים עם הדפסים או עיצובים של דמויות מפורסמות שונות מסרטים, או עם הדפסים ועיצובים של חיות למשל.

 

שטיחי צורות

אם בראש שלכם שטיח חייב להיות מרובע או עגול, כנראה שאף פעם לא נתקלתם בשטיחים המיוחדים הללו – שטיחי צורות. אלו שטיחים שמעוצבים בצורות שפחות שגרתיות. הצורות של השטיחים הללו לא מוגדרות בהכרח, ומאפשרות לקונה של השטיח לא להתקבע אל צורה מוכרת וברורה.

שטיחים

אולי תאהבו גם את

התאמת תחפושות לילדים
התאמת תחפושות לילדים

פורים קרב וזו השעה להתחיל לתכנן את התחפושות לילדים. לא מעט אספקטים גם משפיעים על רצון הילד בבחירת התחפושת, בעיקר העובדה שיש דמויות שונות פופולריות

קראו עוד »