חיפוש

מיסוי אמריקאי – הטעויות שיש להיזהר מהן

קוד המס בארה"ב הוא באורך של כמעט 4 מיליון מילים. זה הרבה ז'רגון מס מסובך.

למרות שהכללים מורכבים, רוב הטעויות שעושה משלם המיסים הן פשוטות למדי.

המשך לקרוא כדי לראות אם אתה עושה אחת מהטעויות הנפוצות בדו"ח המס שלך.

 

הנה רשימה של 10 טעויות המס הנפוצות ביותר וכיצד להימנע מהן:

  1. אי הגשה בזמן

מס הכנסה מעריך כי 20 אחוזים ממשלמי המיסים ממתינים עד שבוע לפני המועד האחרון להגשת דו"חות מס הכנסה. למרבה הצער, המתנה לרגע האחרון יכולה להכריח כמה דחיינים להחמיץ את המועד האחרון אם הם נתקלים בבעיות כלשהן בעת ​​מילוי הטפסים שלהם.

אמנם הגשת הארכה תיתן לך יותר זמן, אך עדיין עליך לשלם את כל המיסים המגיעים עד למועד האחרון. אם לא תשלם את התשלומים עד לתאריך היעד, מס הכנסה יגבה ממך ריבית.

 

  1. מידע חסר או שגוי

אחת הטעויות הנפוצות ביותר בהגשת מס היא השארת משבצת ריקה או שגיאה במספר הביטוח הלאומי שלך. הדרך הקלה ביותר להימנע מאותן טעויות היא לייבא את ההחזר של השנה שעברה כדי לא להסתכן בטעויות הקלדה בעת כתיבה ידנית של המידע שלך.

 

  1. שגיאות במתמטיקה

הנוסחאות על טפסי מס הן מסובכות לשמצה. חסוך לעצמך כאב ראש והשתמש בתוכנת הכנת מס שעושה לך את החישובים. בעזרת תוכנות כאלו, כל שעליך לעשות הוא לענות על כמה שאלות פשוטות, והתוכנה תמלא את המספרים בתיבה המתאימה בעת ההחזר.

 

  1. חוסר מעקב אחרי חדשות המס האחרונות

לא רק קוד המס הוא מסובך, אלא שהקונגרס משנה אותו מעט מדי שנה. רפורמת המס בסוף 2017 הייתה השיפוץ הגדול ביותר בקוד המס מזה 30 שנה. אין ספק שכמות השינויים היא גדולה מאוד.

הקפד להתייעץ בדף החדשות של מס הכנסה לקבלת עדכונים חשובים כדי שלא תחמיץ ניכויים וזיכויים יקרי ערך או שתנסה לתבוע הטבת מס שכבר לא קיימת.

 

  1. לא לשמור עותק מההחזר שלך

מומחי מיסים ממליצים לשמור עותק של החזר המס למשך שלוש שנים לפחות. זוהי מסגרת הזמן שבה מס הכנסה יכול לבקר אותך באופן חוקי בגין תת-דיווח ברוטו של ההכנסה.

 

  1. מספרי חשבון לא מדויקים

אתה צריך לבדוק שוב את חשבון הבנק ואת מספרי הניתוב שלך אם אתה רוצה שההחזר שלך יופקד ישירות או אם אתה מבצע תשלום מס אלקטרוני. הזנת מידע שגוי עלולה לעכב את ההחזר שלך או לגרום לקנסות ולריבית בגין איחור בתשלומים.

 

  1. לא להגיש כלל

גם אם אינך יכול לשלם את חשבון המס המלא שלך במועד בו הוא אמור להיות מוגש, הגש תשובה וצור קשר עם מס הכנסה בכדי להתחיל תוכנית תשלום בתשלומים. שיעורי הריבית נמוכים, וזה הרבה יותר טוב מאשר אי הגשה, מה שעלול לגרום לקנסות ולחיובים פוטנציאליים בגין העלמת מס. פרטים נוספים על מיסוי אמריקאי ניתן למצוא באתר הזה – https://masamerica.co.il

 

דגל

אולי תאהבו גם את