חיפוש

הדברת קרציות – "חברו" הטוב ביותר של הכלב שלך

יש לא מעט דברים לא נעימים שיכולים להוציא אותנו מדעתנו, אבל דמיינו לעצמכם שהדברים האלו היו תוקפים אותנו ובכלל לא יכלנו לדבר עליהם? זה בדיוק מה שקורה לכלב שלכם, ברגע שתוקפות אותו קרציות. הקרציות פוצעות, מכרסמות ונדבקות לעורו של הכלב, והן מהוות מטרד קיצוני, מציק ומעצבן, כזה שיכול ממש להוציא מהדעת. על מנת להימנע מהן ולהחזיר לכלב שלכם את השקט הנפשי שלו, אתם מוזמנים להזמין עוד היום הדברת קרציות שתדאג שכל הדבר הזה יקרה בצורה מושלמת ויעילה.

 

הדברת קרציות – מאיפה למען השם הן מגיעות?

הרבה פעמים כשאנחנו נתקלים במזיקים, השאלה הראשונה שאנחנו שואלים את עצמנו היא איך הם בכלל הגיעו לכאן. הקרציות הן לא בעלות כנפיים ואין להן שום כישורי קפיצה, ולכן בעת הופעתן על אחת כמה וכמה קשה להגיע מאיפה הן הגיעו. הקרציות פועלות בצורה מתוחכמת ביותר, שכן הן מתיישבות על עשבים גבוהים שנמצאים בשטח, וממתינות בסבלנות. ברגע שהחיה, כמו הכלב שלכם, עוברת באיזור, זה הזמן שלהן לטפס עליה ולהתמקם עליה.

הקרציות הן חכמות ויכולות לזהות את החיה ההולכת וקרבה על ידי שימוש בחושים כמו ריח ושמיעה, והן יכולות לזהות את ההתקדמות של החיה לעברן על ידי שינוי בחום הגוף, תזוזות ועוד.

 

אחד הסיכונים הגדולים של קרציות הוא העברת מחלות

אנחנו יודעים היטב שוירוסים שונים ומחלות שונות יכולים לעשות את דרכם אלינו באמצעות האוויר, לדוגמה, אבל תתפלאו לדעת שגם הקרציות יכולות להעביר מחלות ביתר קלות. ברגע שהן מתמקמות על חיה מסויימת, הן מתחילות למצוץ את דמה ולספוג את כל מה שהוא מכיל. ברגע שהן עוברות לחיה אחרת, על ידי נשיכה קטנה שכוללת את המחלות, הן מדביקות גם את החיה האומללה הבאה. היות ומדובר כאן על מטרד של ממש, רק הדברת קרציות יעילה יכולה לפתור את הבעיה בצורה מעולה.

 

הדברת קרציות – איך זה עובד בפועל?

תחום ההדברות היום הוא תחום שמביא איתו מגוון רחב של טכניקות שונות, חלקן טבעיות, חלקן אורגניות, חלקן כימיות וחלקן ירוקות. על מנת לבחור את השיטה להדברת קרציות, יגיע אליכם המדביר ויאבחן את המצב. הוא יוכל להסיק נתונים כמו סוג הקרציה, הסביבה שבה החיה שלכם פעילה ועוד, ולפיכך להתאים שיטה מתאימה להדברת קרציות.

ברוב המקרים ייעשה שימוש בהדברת קרציות שאינה כוללת חומרים כימים, על מנת לא לפגוע הן בחיה והן בבני המשפחה אשר מתגוררים בבית.

 

יש לכם המלצה בשבילי לחברה להדברת קרציות?

בוודאי! הכירו את קסם הדברות. קסם הדברות היא אחת החברות המובילות בארץ להדברת קרציות ולהדברת מזיקים שונים אחרים. עם שנים של ניסיון, שימוש במגוון הטכניקות המתקדמות ביותר ושירותיות נפלאה – קסם הדברות היא ההמלצה שלנו עבורכם. בהצלחה!

 

בעל חיים

אולי תאהבו גם את