חיפוש

אך לשפר את השליטה בזמן הסקס

גברים רבים סובלים מאקט מיני קצר ולא ממצה, דבר שעלול להוביל ללא מעט תחושות קשות, כולל תסכול, ייאוש ואף דיכאון. חשוב לדעת כי שפיכה מוקדמת נחשבת לאחת הבעיות הנפוצות ביותר בתחום המיני, לכן אין שום סיבה להיות נבוכים מכך. במידה ואתם סובלים משפיכה מהירה, כדאי שתדעו שאתם לא לבד! חוץ מזה, חשוב שתכירו את הדרכים השונות להתמודד עם המצב, בין אם מדובר על פתרונות לטווח הקצר, או לחילופין, פתרונות לטווח הרחוק. במאמר זה ננסה לספק לכם את כל המידע הרלוונטי לנושא וכמובן להעניק לכם טיפים שונים, שיסייעו לכם לשפר את המצב וליהנות מיחסי מין מהנים ומספקים יותר.

 

מה חשוב לדעת לגבי השליטה בזמן הסקס?

קודם כל, חשוב להבין כי הגדרה ברורה לגבי משך האקט המיני, מאחר והדבר משתנה בין הגברים השונים. עבור חלק מהגברים שפיכה מהירה תיחשב שפיכה המתרחשת לאחר 5 דקות, בעוד שעבור אחרים מדובר על 30 שניות בלבד. בכל מקרה, כדאי לדעת כי ישנם פתרונות לגמירה מהירה בסקס, שיוכלו לסייע לכם לשפר את חיי המין שלכם. חלק מהפתרונות מתמקדים בפתרון מידי לבעיה, דבר שמאפשר לכל אחד ליהנות מאקט מיני ממושך ומספק יותר.

אך מעבר לפתרון המיידי, כדאי לתת את הדעת גם על פתרון מעמיק יותר, המתמקד בשורש הבעיה. חשוב לזכור כי שפיכה מוקדמת יכולה להיגרם כתוצאה מלחץ נפשי, בעיה גנטית, תופעת לוואי לטיפול תרופתי, דלקת בערמונית, חולשה של שרירי האגן וכדומה. לכן ההמלצה הכללית היא לאבחן את מקור הבעיה ורק לאחר מכן לטפל בה באופן ממוקד יותר.

סקס מספק

 

כיצד לשפר את השליטה שלכם במועד השפיכה?

ישנן דרכים רבות לשפר את משך האקט המיני, בין אם מדובר על טיפול ממוקד אצל מטפל מיני, או לחילופין, טיפול רגשי שנועד לפתור את מקור הבעיה מהשורש. עבור חלק מהגברים מדובר על לחת נפשי, הנובע כתוצאה מהצורך לתפקד. לעומת זאת, עבור אחרים מדובר על טראומה מינית, שמובילה ללחץ מוגבר ולגמירה מהירה. כמו כן, כדאי לזכור כי בחלק מהמקרים מדובר על בעיה פיזיולוגית, הקשורה לחולשת שרירי האגן, שאמורים לסייע לכם לשלוט על השפיכה.

חשוב גם לדעת כי מצבים בריאותיים שונים, כגון דלקת בערמונית, עלולים להוביל לשפיכה מוקדמת. אך אין ספק כי הבעיה הנפוצה ביותר נובעת לזקפה חלשה ולא יציבה. ברגע שהזקפה שלכם לא יציבה מספיק, השפיכה המוקדמת נמצאת ממש מעבר לפינה. לכן לעיתים תכופות הפתרון המהיר והיעיל ביותר יהיה לחזק את הזקפה.

 

כיצד להאריך את האקט המיני?

ישנם לא מעט פתרונות שיסייעו לכם להאריך את האקט המיני באופן מידי. אחת הדרכים היעילות ביותר היא לחזק את הזקפה, באמצעות תרופה גנרית של וויאגרה. חשוב לדעת כי קמגרה גולד למשל, מובילה גם לזקפה חזקה ויציבה וגם מאריכה באופן אקטיבי את משך האקט המיני. אך כמובן שכל תרופה שמחזקת את הזקפה תוביל לאקט מיני ממושך יותר, מאחר והיא תמנע מכם שפיכה מוקדמת על רקע זקפה חלקית. כמו כן, חשוב להכיר את האופציה של ספריי השהייה, שנועד למריחה מקומית על איבר המין.

הספריי מקטין את הרגישות באזור ובכך מוביל לאקט מיני ממושך יותר. תוכלו לבחור מבין מגוון רחב של סוגי ספריי שונים, החל מספריי המבוסס על מרכיבים טבעיים, ועד לספריי המבוסס על כימיקליים שונים.

 

לסיכום

היום תוכלו ליהנות ממגוון רחב של דרכים יעילות ומהירות להארכת האקט המיני, אך ההמלצה הכללית היא לבדוק את מקור הבעיה, במטרה להתאים לעצמכם את הפתרון הממוקד והאפקטיבי ביותר.

לחזק את הזקפה

אולי תאהבו גם את

קמגרה או סיאליס
קמגרה או סיאליס – מה ההבדל?

גברים רבים מתלבטים לגבי הבחירה בין קמגרה לסיאליס, מאחר ומדובר על שתי תרופות מוכרות ופופולאריות, שנועדו לספק פתרון מהיר ויעיל לבעיות בתפקוד המיני. שתי התרופות

קראו עוד »
מִין
ויאגרה סופר פארם

במידה ואתם רוצים להתחיל להנות מסקס מעולה וחסר מעצורים שלא מושפע מבעיות המיניות שלכם אשר עוצרות אותו באמצע, כדאי שתתחילו ליטול ויאגרה טבעית שתאפשר לכם

קראו עוד »