חיפוש

אזרחות פורטוגלית

אזרחות פורטוגלית מהווה כרטיס כניסה לחיים חדשים אשר כוללים מגורים או השקעה ביבשת אירופה, כמו גם כניסה לארה"ב מבלי צורך להוציא ויזה. כיצד נעשה זאת? להלן הפרטים.

אזרחות פורטוגלית – אזרחות אירופאית

כידוע, החיים במדינת ישראל הם חיים לא פשוטים אשר כוללים בין היתר יוקר מחייה מהגבוהים בעולם, מציאות ביטחונית לא יציבה. לאור כך, ניתן לראות כי בעשור האחרון חלה עלייה משמעותית בביקוש של ישראלים לקבלה של אזרחות אירופאית, אשר נחשבת לאזרחות מבוקשת ביותר וזאת לאור שורה ארוכה של יתרונות. ראשית כל, יבשת אירופה היא יבשת יציבה מאוד מבחינה כלכלית אשר יכולה לספק מקומות תעסוקה רבים בשכר שהוא גבוה כמעט פי שניים מהשכר הממוצע במשק הישראלי. בנוסף, המגורים ביבשת הם זולים מאוד, בפרט בפורטוגל, אשר נחשבת לאחת המדינות המובילות למגורים כמו גם להשקעה. למעשה, אזרחי אירופה יכולים לפתוח עסקים ולהתנהל בצורה קלה ופשוטה וזאת לאור העובדה כי אלו אשר מחזיקים באזרחות אירופאית יכולים לנוע בין מדינות האיחוד באופן חופשי, כמו גם להיכנס לארה"ב מבלי צורך להוצאה של ויזה לארה"ב.

איש מאושר

דרכון פורטוגלי – המבוקש ביותר בעבור ישראלים

הדרכון הפורטוגלי נחשב לדרכון המבוקש ביותר וזאת לאור העובדה כי הוא דרכון אשר קל מאוד לקבל אותו, בתנאי כי אתם מוכיחים כי אתם צאצאים של אנוסי ספרד ופורטוגל. ברוב מדינות האיחוד נדרש לבצע אין ספור מבחנים כמו גם הוכחה של ידע של השפה, ועל כן רבים מהישראלים מוותרים על התהליך. יחד עם זאת, ממשלת פורטוגל איננה מחייבת לדעת את השפה הפורטוגזית אלא רק להוכיח כי אכן מדובר בצאצאים, ולאחר זמן קצר לקבל את הדרכון הנכסף. אולם, לאור העובדה כי כיום הביקוש להוצאה של דרכון כזה מרקיעה שחקים, ניתן לראות כי התהליך עצמו התארך באופן משמעותי מחצי שנה לשנתיים, אולם בעבודה עם חברה מקצועית תוכלו לקבל את כל המידע הרצוי לכם כמו גם ליווי אישי לכל אורך הדרך, ובכך לפתוח לעצמכם נתיב מהיר לקבלה של אזרחות כמו גם כניסה לארצות הברית ללא צורך בהוצאה של ויזה לארצות הברית, וזאת לאור העובדה כי אזרחי פורטוגל ובפרט אלו אשר מחזיקים בדרכון אירופאי יכולים להיכנס לארה"ב ולמדינות נוספות בכל העולם באופן חופשי. לאור העובדה כי תהליך של הוצאת ויזה הוא לא תהליך לא פשוט אשר מצריך לא מעט זמן ומאמץ, הוצאה של דרכון פורטוגלי מהווה את הדרך הטובה ביותר להתחיל בחיים חדשים כמו גם לדעת כי בעת הצורך תוכלו להיכנס למגוון מדינות ביבשת אירופה כמו גם ארה"ב ואוסטרליה באופן חופשי ומבלי חשש. על כן, אם ברצונכם לקבל מידע נוסף לגבי הוצאה של אזרחות פורטוגלית כמו גם לבדוק את זכאותכם, היכנסו עכשיו לאתר של חברת איזי נשיונליטי בכתובת https://www.easynationality.com.

אולי תאהבו גם את